Charytatywnie nr 2 – koszulka i zdjęcia z autografem dla potrzebujących

Nie zwalniamy tempa pomagając potrzebującym. Po pierwszej, niezwykle udanej próbie pomocy i nawiązaniu kontaktu z p. Wilfredo Leon, przyszedł czas na kolejną, charytatywną dłoń, którą wyciągnął do nas Reprezentant Polski w piłce ręcznej, zawodnik niemieckiego Tus N-Lubbecke Łukasz Gierak.

Łukasz Gierak był członkiem kadry na Igrzyskach w Rio 2016 (w meczu o brąz Polacy ulegli Niemcom) oraz na Mistrzostwach Świata we Francji w 2017 roku. Obecnie gra na środku rozegrania w niemieckim klubie.

Ciężko dobrać słowa podziękowania za tego typu gest. Łukasz jesteś mistrzem nie tylko sportowym, motywując młodych do treningów i dążeniu do celu, lecz przede wszystkim mistrzem w pomaganiu. Bardzo Ci dziękujemy i zapewniamy, że Twoje „gadżety” powędrują do rodziny, która potrzebuje środków, by godnie i zdrowo żyć.

Jesteś naszym nowym Przyjacielem, będziemy Ci kibicować i wołać za każdym razem, że masz ogromne serce to boiskowe i charytatywne – jeszcze raz ogromnie dziękujemy. 🙂

A Wam mówimy do „usłyszenia” przy następnej okazji – już niebawem poznacie kolejną, wspaniałą osobę, która rozumie co znaczy pomagać. :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *