Fit Kids Academy charytatywnie – koszulka Leon na aukcję!

Rozpoczynamy nowy rozdział w działalności FKA, mianowicie działalność charytatywną. Pomóc możemy, pomóc umiemy a i odbiorców jest mnóstwo. Dziś zaczęliśmy i to z najwyższego „C”, bowiem od koszulki z autografem najlepszego siatkarza świata Wilfredo LEON Venero!

Pomysł na pomaganie dojrzewał dość długo a rozkwitł z chwilą, gdy młody człowiek, były uczeń Smart School w Zakręcie, w której na co dzień pracujemy, poważnie zachorował.

Okazało się, że nasze znajomości zaowocowały „dojściem” do najlepszego siatkarza świata, który tuż po powrocie z Mistrzostw Świata (z brązowym medalem na szyi) przekazał swoją reprezentacyjną koszulkę z autografem.

Bez zadawania pytań, bez sprawdzania i komentarza – Wilfredo Leon przyjechał do kraju, podpisał, spakował i przekazał a następnie wyjechał na Puchar Świata do Japonii, gdzie zachwyca nas swoją grą, jako przyjmujący Reprezentacji Polski.

Dziś koszulkę przekazaliśmy mamie Kamila z zapewnieniem, że wszystko potoczy się dobrze, bo – jak widać – są wkoło ludzie, którym los innych nie jest obojętny.

Panie Wilfredo Leon serdecznie Panu dziękujemy za serce i gest, mimo zmęczenia i mega napiętego grafiku. Jest Pan wielki przede wszystkim sercem, choć i Pański zasięg powoduje opad szczęki u najbardziej zagorzałych kibiców siatkówki na całym świecie. Od dziś jeszcze głośniej będziemy Panu kibicować i krzyczeć wkoło jakim jest Pan dobrym człowiekiem.
Dziękujemy też Pani Małgorzacie Leon za super szybkie załatwienie sprawy i dostarczenie koszulki męża. Mamy nadzieję, że będzie kiedyś możliwość wyrażenia naszej wdzięczności na żywo.

Kamilku życzymy Ci zdrowia, wiemy, że poradzisz sobie z chorobą mając wkoło siebie takich mocnych zawodników.

A my, ochłonowszy nieco po tak wspaniałym prezencie i ostatnich meczach naszych siatkarzy w Pucharze Świata (dziś z Australią 3:0, ostatni set do 9!!!), ruszamy do następnych wyzwań w poszukiwaniu sportowców, którzy wzorem Wilfredo Leon na pewno pomogą nam spełnić kolejne marzenia. 🙂 

Paweł Rożniatowski i Team Fit Kids Academy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *