FitKidsSummerCamp 2020 ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że tegoroczny obóz niestety się nie odbędzie. Powód wydaje się jasny – pandemia covid 19 i zbyt późne „otwarcie” wypoczynków skutkujące niewystarczającą liczbą chętnych oraz mocnym ograniczeniem dotyczącym atrakcji.

Nikt nie przewidział tego, co stało się w ostatnim czasie. Ogólnoświatowa panika, rezygnacje z powodu obaw o stan zdrowia i utrzymywanie do końca informacji o tym, czy w ogóle będzie można gdzieś wyjechać sprawiły, że zgłosiło się zbyt mało chętnych.

Poza tym zaproponowane przez rząd ograniczenia związane np. z pobytem kolonii nad jeziorem czy w aquaparku skutecznie ograniczyły nam pole manewrów, w związku z czym pobyt w wymienionych miejscach nie byłby tak radosny i „na luzie”, co odczulibyśmy wszyscy raczej negatywnie.

Wiecie, że nasze wyjazdy planujemy z największą uwagą, dlatego uważamy, że wyjazd z tak okrojonymi atrakcjami byłby nie w stylu FitKids Academy, ponieważ nasi Podopieczni zasługują na wszystko, co najlepsze.

Dlatego z bólem serca postanowiliśmy zrezygnować i zająć się organizacją wypoczynku zimowego.

Jeszcze raz przepraszamy i – mając nadzieję na zrozumienie – zapraszamy pod koniec września po informacje dotyczące Zimowiska. :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *