O nas

Pomysł powstał któregoś (chyba zimowego) wieczoru, gdy po wieczornym treningu w klubie fitness zastanawialiśmy się, czy dzieci pójdą naszym śladem, czy będą czerpać wzorce od rodziców czy może inne – z ulicy? Zrozumieliśmy, że to w nas – rodzicach dziecko widzi te wzorce, które naśladuje a my musimy pomóc mu zrozumieć po co to robi(my).

Nasza misja, to:
– uświadomienie dzieciom, młodzieży i dorosłym czym jest kultura fizyczna i jakie niesie za sobą korzyści,
– zainteresować dzieci ruchem jako takim, aby przestały bać się ćwiczyć na W-F.

Dziś z pełną świadomością stwierdzamy, że kampanie marketingowe a przede wszystkim nasze starania i wysiłki przynoszą korzyści. Świadomi rodzice rozumieją, że zwolnienia lekarskie nie są rozwiązaniem, że dziecko potrzebuje ruchu by dobrze się rozwijać.

Widzę też – jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej – że dziecko, które przed pierwszymi zajęciami podchodziło z płaczem mówiąc „ja nie chcę, ja nie potrzebuję ćwiczyć”, teraz podchodzi i pyta z iskra w oku „czy oby na pewno dziś będziemy grać w dwa ognie?” i to już po pierwszych dwóch tygodniach od początku edukacji w „zerówce”.

TO DZIAŁA – i to nas uskrzydla!
Dziś organizujemy szereg pozalekcyjnych zajęć dla dzieci oraz obozy rekreacyjno sportowe. Dobieramy odpowiednią kadrę, tak jak my pełną pasji i wiary w sukces. Pragniemy, by dziecko zrozumiało, przestało się bać i nie mogło doczekać się kolejnego spotkania z kulturą fizyczną w szkole i poza nią.

Dziękujemy za zaufanie!