Obóz

FIT KIDS CAMP – dzień 4

Pogoda 32 stopnie Celsjusza „zmusiła” nas do skupienia się nad wodą.
Po porannej rozgrzewce i dietetycznym śniadaniu postanowiliśmy przejść się po plaży w poszukiwaniu skarbów, które następnie wykorzystaliśmy do produkcji amuletów.
A potem już tylko wodaaaaaa…. z krótką przerwą na bomby wodne i naukę rugby!

p.s. bawimy się doskonale STOP tęsknimy do rodziców STOP gdzie ta armatka wodna?! 🙂

Zobaczcie jak nam fajnie:

FIT KIDS CAMP – dzień 3 – Zdrowe Żywienie / Warsztaty Kulinarne

Tego dnia bali się wszyscy „słodyczożercy”. Zaczęliśmy śniadaniem z zapowiedzią, że od kolejnego śniadania nastąpi pewne ograniczenie słodkich płatków, słodzonej herbaty czy mleka. Dlaczego? O tym co i dlaczego jest bardzo niezdrowe a co możemy jeść każdego dnia usłyszeliśmy na porannym wykładzie. Trener Paweł uświadomił nam, że za najcięższe choroby odpowiada cukier! Wiemy już gdzie go szukać, jak czytać etykiety i dlaczego napoje w puszkach są trucizną!

Kolejnym punktem dnia było przygotowanie zdrowych (i naturalnie słodkich) przekąsek, czyli wafli ryżowych z dodatkami owoców, masła orzechowego, jogurtu naturalnego i miodu. Czy nam smakowało? Pytanie!
– „Nie wiedziałem, że zdrowe rzeczy mogą być słodkie”
– „Oddzielnie bym tego nie zjadł, razem smakuje super”
– „Jak tylko wrócę do domu, od razu zrobię wszystkim zdrowe przekąski”
To tylko niektóre komentarze po naszych warsztatach. A co zrobiliśmy na podwieczorek? Oczywiście pyszne, orzeźwiające, owocowo – warzywne koktajle pełne witamin i minerałów w dwóch odmianach:
1. ZIELONY: rukola, banan, jogurt/serek naturalny, kiwi
2. CZERWONY: truskawki, banan, brzoskwinie, jogurt, seler naciowy

Dokładkom nie było końca! 🙂 Zobaczcie sami:

FIT KIDS CAMP – dzień 2

Dzień pod znakiem gier zespołowych i oczywiście plażowania – pogoda 28 stopni nie rozpieszcza sportowców, jednak orzeźwiające jezioro wynagrodzi wszelki trud!
Tak więc po porannej rozgrzewce i energetycznym śniadaniu ruszyliśmy do boju a wieczorową porą ozdobiliśmy koszulki rysując logo obozu/akademii oraz swoje imię żeby ułatwić robotę współobozowiczom. Zebraliśmy również ich podpisy, żeby mieć pamiątkę na całe życie a przynajmniej na cały rok, czyli do kolejnego obozu. 🙂
UWAGA: nikt nie chce wracać! :)))))))))))))

Poniżej link – podsumowanie drugiego dnia. Bogata galeria na naszym profilu Facebook oraz Instagram. Czekamy na Wasze komentarze, które niezwykle nas motywują! :*

FIT KIDS CAMP – dzień 1

Do Bęsi dotarliśmy około godziny 14, czyli tuż przed obiadem. Obiad – rosołek + pieczone piersi z kurczaka, ziemniaczki z koperkiem i pyszna surówka okazał się mega strzałem w dziesiątkę – talerze wylizane do cna.
Po posiłku wyszliśmy zwiedzać ośrodek i przylegające do niego jezioro, do którego „spróbowania” nie trzeba było nikogo namawiać. Godzinna orzeźwiająca po podróży kąpiel, po której odbyły się zajęcia plastyczne, czyli projektowanie plakatu – wizytówki pokoju i grupy. Nasze dzieła ozdabiają już drzwi naszych pokoi, dzięki czemu każdy wie gdzie kogo szukać.
Nasz dzień skończył się mini zawodami sportowymi. Już wiemy, że sport będzie naszą codziennością.

Zapraszamy na nasz kanał YT, gdzie opublikowaliśmy film z pierwszego dnia oraz Facebook i Instagram, gdzie codziennie wrzucamy bogatą fotorelację.