Oto nasze propozycje na 2019 rok!

Każda zmiana niesie za sobą pewne nadzieje, w większości na coś lepszego. Jeśli chcecie ruszyć się w 2019 roku i zadbać o siebie (lub swoje dzieci) przeczytajcie nasze propozycje.

Sekcja CROSS FIT KIDS:
Program realizujemy już ponad rok w szkołach i klubach fitness. Są to treningi typu kondycyjno wzmacniającego dla dzieci w przedziale 6-14 lat. Pracujemy tam m.in. nad:
– rozwojem wszystkich cech motorycznych,
– poprawą stanu kondycji,
– wzmacnianiem najważniejszych partii mięśniowych,
– wyrobieniem nawyków rywalizacji w duchu fair play.

(więcej w zakładce SEKCJE)

Sekcja SYLWETKOWA:
Treningi na siłowni dla młodzieży, która interesuje się sportami sylwetkowymi. Jeśli jesteś w wieku około 14 – 18 lat i chcesz bezpiecznie poruszać się po siłowni, ta forma jest dla Ciebie:
– 3 treningi personalne z trenerem,
– indywidualny plan treningowy i żywieniowy,
– prowadzenie 24/7.
Zapisz się i zrób wymarzoną sylwetkę! / treningi w M3 Fitness, Otwock

TRENINGI GRUPOWE dla DOROSŁYCH:
We współpracy z Musculator.pl realizujemy również treningi siłowe dla dorosłych w kameralnej grupie 5-10 osób. Tego typu zajęcia odbywają się już od ponad dwóch lat, skład grupy ciągle naturalnie się zmienia. Jeśli chcesz trenować z nami,:
– zgubić nadwagę,
– ukształtować sylwetkę,
– zrobić kondycję,
– odstresować się
zgłoś się do nas!

Treningi PERSONALNE dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
Aby wiele lat cieszyć się z tężyzny fizycznej i dobrej formy, należy przede wszystkim zacząć się ruszać z odpowiednią techniką i indywidualnym planem żywieniowo – treningowym. Nie robiąc sobie krzywdy (nie trenując w sposób „wszyscy ćwiczą w ten sposób to i ja też”) masz pewność, że aktywność fizyczna będzie cieszyć Cię długie lata. Przzez trening personalny:
– uczysz się techniki ćwiczeń,
– jesteś pod stałą opieką trenera,
– możesz liczyć na ciągłe konsultacje

IMPREZY plenerowe i stacyjne:
Jesteśmy tam, gdzie są najmłodsi. Organizujemy i współpracujemy podczas wszelkich imprez sportowo-rekreacyjnych nie tylko w naszym mieście. Za nami sporo, przed nami jeszcze więcej – szczegóły wkrótce. Tymczasem jeśli chcecie nas na swojej (może prywatnej?) imprezie, czekamy na kontakt.

OBOZY Za nami FitKidsSUMMERcamp czyli letni obóz sportowo-rekreacyjny na Mazurach. W roku 2020 (ferie zimowe) zaprosimy Was na FitKidsWINTERcamp, czyli naszpikowane atrakcjami ZIMOWISKO – info w zakładce OBOZY!

Przed nami 2019 rok – całe 12 miesięcy na wyjście naprzeciw potrzebom najmłodszych i ich rodziców. Jeśli macie jakieś potrzeby piszcie. A o wszelkich nowinach będziemy Was informować na bieżąco. Do siego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *