Sekcje szkolne – treningi ogólnorozwojowe pod Ligę Cross Fit Kids

Z początkiem września ruszamy do szkół podstawowych z propozycją absolutnie innowacyjnych zajęć sportowych, których uczestnicy wystartują w zawodach sprawnościowych pod nazwą „Liga Cross Fit Kids” (szukaj na Facebook lub w zakładce „Liga„).

Popołudniowych zajęć sportowych jest mnóstwo. Są one niestety nastawione na jedną dyscyplinę, tj. piłka nożna, akrobatyka czy pływanie rozwijając dziecko pod jednym kątem…

Nasze treningi będą prowadzone w charakterze ogólnorozwojowym a więc kształtowaniem WSZYSTKICH cech motorycznych niezbędnych młodemu dziecku do prawidłowego rozwoju. Inaczej mówiąc nasi podopieczni będą szybciej i dłużej biegać (szybkość i wytrzymałość), lepiej się poruszać (koordynacja ruchowa) a także poradzą sobie lepiej, szczególnie na W-F, z różnego rodzaju ćwiczeniami gimnastycznymi (zwinność) a po treningach – czego nie ma nigdzie indziej – będziemy pracować nad rozciąganiem i mobilnością (gibkość), które mają największy wpływ na pracę stawów i elastyczność mięśni – zgarbione od komputera dziecko, to problemy w wieku późniejszym. Nie dopuścimy do tego!

Innymi słowy jeden trening w naszej sekcji to wiele korzyści dla zdrowia.

Nie poprzestaniemy jednak na tym! Będziemy uczyć nasze #FitKidsy zasad zdrowego odżywiania i dbania o siebie nie tylko w szkole czy na treningu. Gwarantujemy, że dziecko zmieniać będzie tryb życia na „fit”, co osiągnęliśmy z naszymi Podopiecznymi na obozie sportowym.

RUSZAMY DO SZKÓŁ!

Jeśli chcecie, by Wasze dziecko spróbowało czegoś absolutnie innowacyjnego napisz do nas i zapytaj o sekcję w swojej szkole!

Praca z młodymi sportowcami to nasze odwieczne hobby, które wciąż rozwijamy i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, bo coraz większe wymagania mają nasze dzieci! Jesteśmy dla nich i gwarantujemy, że będą zadowoleni!

DO ZOBACZENIA na treningach oraz Lidze Cross Fit Kids!

Kontakt / Współpraca:
mgr Paweł Rożniatowski 510743862

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *