Cross Fit-Kids

Dużo się dzieje, wzrasta zainteresowanie naszymi zajęciami! W związku z tym uruchamiamy zapisy w kolejnej szkole: SMART SCHOOL w Zakręcie!
Jeśli są, a wiemy dobrze, że są… tam osoby, które chciałyby być sprawniejsze w każdym elemencie motoryki zapraszamy do Z A P I S Ó W:


SMART SCHOOL
w Zakręcie
klasy: 0 – 3 / klasy: 4-5

ZAPISY

czwartek i piątek / 16:00 – 16:50
(ilość miejsc: 15)

A na poniższym VIDEO oraz na całej reszcie filmów na naszym kanale YOUTUBE zobaczycie jak się fajnie usprawniamy!

Dzisiejszy trening w SP w GLINIANCE, a przynajmniej jego większa część, został uwieczniony na VIDEO! Ręka drży z emocji, ale coś tam widać  – drodzy Rodzice zobaczcie jak na TRZECIM treningu (!!!) radzą sobie Wasze #FitKidsy! Czapki z głów, dłonie do oklasków a ramiona do przytulania! Pamiętajcie, żeby chwalić dziecko za każdą rzecz, w którą wkłada najdrobniejszy wysiłek, tym bardziej ruchowy! :* 

 

Rozpoczynamy treningi CROSS FIT KIDS dla dzieci. Od października ruszamy
w SP w Gliniance:
PONIEDZIAŁEK: 14:30 – 15:30
WTOREK: 14:40 – 15:30
(koszt: 120zł / miesiąc)

Pozostałe informacje oraz niezbędne dokumenty po kontakcie.

Bardzo chętnie trafimy do większej liczby placówek – piszcie, dzwońcie gdzie chcecie nas mieć. 🙂 O naszych zajęciach poczytacie tu: Czym jest CrossFitKids?

Rekrutujemy jeszcze trenerów do Warszawy i Mińska Mazowieckiego.
Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu i obowiązywać będą na nie wcześniejsze zapisy. Mamy sporo zapytań dot. wspomnianych sekcji a miejsca są ograniczone (około 15-20 osób).

STARTUJEMY od minimum 6 osób!
Dzieci od klasy „zerowej” wzwyż!
ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!

 

Takich zajęć sportowych dla dzieci jeszcze nie było – zabawy i gry ruchowe, gry zespołowe, elementy gimnastyki i biegi przez przeszkody, wyścigi rzędów, to najmilej zapamiętane formy ruchu z naszego dzieciństwa.

Korzyści:
– wszechstronny rozwój psycho-motoryczny,
– zaszczepienie duch rywalizacji fair-play,
– przynależność do grupy, wsparcie,
– wzrost pewności siebie,
– lepsza ocena z W-F.
Ponadto każda sekcja sportowa (czy też reprezentacja szkoły) będzie zgłoszona do Ligi CROSS FIT KIDS, która rusza już od września 2019.

 

RUSZAMY OD WRZEŚNIA!

Zapraszamy!