Team

 

PAWEŁ ROŻNIATOWSKI – organizator / trener / właściciel FKA
Z POWOŁANIA nauczyciel wychowania fizycznego. LUBI patrzeć jak młodzież odnajduje pasję w aktywności ruchowej. CIESZY SIĘ, gdy tę pasję przenosi do fitness klubów, w których UWIELBIA zamęczać ich różnymi programami treningowymi (również swojego autorstwa). KOCHA stan, gdy po najcięższych interwałach toną w swoim własnym pocie, przeklinają dzień, w którym przekroczyli próg fitness klubu, by po chwili obiecać, że następnego dnia znów będą w gotowości do ćwiczeń. POTRAFI wzbudzić w ludziach motywację, która zmieni ich życie. WIERZY, że każdy może się zmienić i z tą myślą, każdego dnia wita swoich Podopiecznych. ZAWSZE osiąga cel, który podejmuje wraz z drugim człowiekiem i z tego czerpie największą RADOŚĆ.

ŻYJE dla tych kilku chwil…

 

 

ALEKSANDRA WIĄCEK – kierownik wypoczynku.

Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Przez 7 lat pracowała jako WYCHOWAWCA w świetlicy szkolnej. Od roku pracuje jako PEDAGOG SZKOLNY. Ma ukończoną nieskończoną ilość SZKOLEŃ niezbędnych do pracy z każdym dzieckiem.
Jej pasją są wędrówki górskie oraz wycieczki rowerowe. W wolnym czasie ORGANIZUJE wyjścia do teatru, spływy kajakowe, wycieczki poza miasto. Praca z DZIEĆMI sprawia jej dużo radości i satysfakcji.

 

JUSTYNA MICHALIK – pedagog / wychowawca.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką piątki wspaniałych dzieci. Zawodowo ukończyłam PEDAGOGIKĘ specjalną na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie.
Po ukończeniu studiów pracowałam w SZKOLE SPECJALNEJ, następnie uzupełniłam kwalifikacje z Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej.
Obecnie pracuję jako PEDAGOG w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance.

 


JOLANTA CACKO – wychowawca

Zawodowo zajmuję się rozwojem biznesu w branży ubezpieczeniowej ale największą satysfakcję daje mi ROZWÓJ i szczęście DZIECI. Właśnie dlatego jestem też WYCHOWAWCĄ kolonijnym.
Uwielbiam muzykę, taniec, śpiew, gry zespołowe i podróże. Nie mogę się doczekać chwili, gdy wszystkim tym „zarażę” naszych obozowiczów!
Już teraz cieszę się na ten wspólny czas

 

 

KAROLINA SOBIEPANEK – wychowawca

Dzieciństwo to niepowtarzalny i niezwykły okres w życiu człowieka ze swoimi szczególnymi prawami i przywilejami. Posiadając 8-letnie DOŚWIADCZENIE w pracy z dziećmi nabyłam wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia WSPARCIA w ich aktywności w procesie poznawania świata. ZABAWA, będąca wrodzoną potrzebą, nie powinna być kierowana ani ograniczana, a bardzo dyskretnie i rozsądnie nadzorowana. Właśnie na to zwracam szczególną uwagę w swojej pracy z dziećmi. Zapewniam im wsparcie w ROZWOJU emocjonalno-społecznym. Kształtowanie pozytywnych nawyków oraz dbałość o ich BEZPIECZEŃSTWO jest zawsze na pierwszym miejscu!

… to jeszcze nie koniec … 🙂

 

 

„Bezimienni” Przyjaciele: