Team

Paweł Rożniatowski


Z POWOŁANIA nauczyciel wychowania fizycznego. LUBI patrzeć jak młodzież odnajduje pasję w aktywności ruchowej. CIESZY SIĘ, gdy tę pasję przenosi do fitness klubów, w których UWIELBIA zamęczać ich różnymi programami treningowymi (również swojego autorstwa). KOCHA stan, gdy po najcięższych interwałach toną w swoim własnym pocie, przeklinają dzień, w którym przekroczyli próg fitness klubu, by po chwili obiecać, że następnego dnia znów będą w gotowości do ćwiczeń. POTRAFI wzbudzić w ludziach motywację, która zmieni ich życie. WIERZY, że każdy może się zmienić i z tą myślą, każdego dnia wita swoich Podopiecznych. ZAWSZE osiąga cel, który podejmuje wraz z drugim człowiekiem i z tego czerpie największą RADOŚĆ.

ŻYJE dla tych kilku chwil…

Sylwia Rożniatowska

KIEROWNIK naszych OBOZÓW. Z zawodu NAUCZYCIEL języka angielskiego w dwujęzycznej szkole i przedszkolu Smart School w Zakręcie. WYCHOWAWCA oddziałów przedszkolnych oraz szkolnych. Wielokrotnie w funkcji wychowawcy na OBOZACH językowych i sportowych.

Sylwia Chrzanowska

Mam na imię Sylwia. Jestem NAUCZYCIELEM oraz pedagogiem TERAPEUTĄ. Całe swoje zawodowe życie spędziłam w jednym miejscu – Szkole Smart School. To właśnie tam poznałam założycieli FKA. Wspólnie pracujemy i się przyjaźnimy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół. Prywatnie interesuje się sportem. Cieszę się, że razem z FitKids Academy, będziemy mieli okazję zaszczepić w dzieciach ZDROWY STYL ŻYCIA tak aby stał się dla nich codziennością. Do zobaczenia na OBOZACH, gdzie będę Waszą OPIEKUNKĄ.

„Bezimienni” Przyjaciele: